soutěžní řád
ke stažení
reference
sponzoři soutěží
kontakt

klub NEDROG

Nenabízí svým členům pouze super SLEVY, ale i možnost zúčastnit se mnoha atraktivních AKCÍ a setkání s mnoha populárními osobnostmi kulturního, sportovního i politického života. Členství v tomto prestižním Klubu je branou do většině „smrtelníkům“ nikdy nepoznaného společenského světa.
nyní máme 453 388 členů
(soutěžící nemusí být členy Klubu)

klubové akce - připravované

neděle 09.06.2019
Palo Habera se skupinou TEAM opět vyráží na turné po největších českých halách. V květnu a červnu příštího roku zavítají do více než desítky měst. Na seznamu zastávek nechybí ani pražská O2arena, kam tento slovenský fenomén zavítá 9. června 2019. Jako předskokan vystoupí Peter Cmorik.

Haberu a TEAM zažila beznadějně vyprodaná O2arena naposledy v červnu 2016. Tehdy slovenská skupina ohromila hudební kritiky i fanoušky skvělou show, která si v ničem nezadá s předními světovými interprety. Na koktejl výpravné scény, poctivé a kvalitní muziky, pestrobarevných projekcí i ostrovtipu Pala Habery se fanoušci mohou těšit i tentokrát.

Skupina TEAM je pověstná tím, že s živými koncerty šetří. Když už ale vyrazí na turné, stojí to za to. Proto i nejnovější šňůře předchází několikaměsíční příprava. O fanoušky jde této kapele především. Už nyní se dá předpokládat, že se Habera & TEAM 2019 Tour zařadí mezi nejvýraznější hudební události roku.

V roli předskokana se představí Peter Cmorik Band, jehož frontman je několikanásobný vítěz slovenského Zlatého slávika. Se skupinou TEAM Peter Cmorik vyrazil na československé turné již v roce 2008. Do povědomí široké veřejnosti se Cmorik dostal svým vítězstvím v soutěži Slovensko hledá Superstar II v roce 2006. Dosud vydal čtyři alba, české publikum ho zná i díky spolupráci s Ondřejem Brzobohatým, se kterým před lety absolvoval turné po České republice.

klubové akce - uskutečněné

úterý 07.05.2019
Elton John vystoupí 7. května 2019 v pražské O2 areně v rámci svého velkolepého tříletého posledního turné "Farewell Yellow Brick Road".

Elton John oznámil na 300 koncertních termínů v rámci exkluzivního živého přenosu z Gotham Hall v New Yorku podporovaného kanálem Youtube.

Celosvětové turné "Farewell Yellow Brick Road " začíná v USA 8. září 2018, do Evropy se přemístí v dubnu 2019, do Asie v listopadu 2019, v Austrálii se zastaví v prosinci 2019, v Jižní Americe v březnu 2020, poté se koncem roku 2020 vrátí do Evropy a Velké Británie a bude ukončeno v Severní Americe v roce 2021

"Je čas ukončit jednu cestu, abych mohl plně přijmout další důležitou kapitolu svého života." - Elton John

Po více než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, dnes Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR180 na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road".
středa 01.05.2019
Na česká a slovenská pódia se vrací velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě. S novým špičkovým obsazením, ve zcela novém dechberoucím pojetí. Nechte se vtáhnout do strhujícího tajuplného příběhu velkého hudebníka a zažijte Vivaldianno. Již brzy!

Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show Vivaldianno Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka. Vivaldianno verze 2019 tak aspiruje na jeden z kulturních zážitků roku.
sobota 22.12.2018
Mimořádné představení, které v sobě spojuje lední revue, muzikál a akrobatickou show, se odehraje 22. prosince 2018. Na programu jsou hned dvě představení v tento den, od 10:00 a 14:00 hodin.

Show o Máše a medvědovi se do největší české haly vrací po dvou letech. Výpravné představení na motivy celosvětově populární animované pohádky „Máša a medvěd“ je světovým unikátem, licenci na ní získala spolupořadatelská společnost Comunique přímo od producenta pohádky Máša a medvěd, studia Animaccord.

Všichni fanoušci roztomilého, ale nezbedného děvčátka Máši a jejího oddaného ochránce medvěda Míši, se mohou těšit na výjimečný zážitek. V rámci show vystupuje více než 30 krasobruslařů, tanečníků a akrobatů, kteří předvádějí své zručnosti v pestrobarevných kostýmech. Nechybí ani veselé písničky. Na přípravě představení se podíleli i známí čeští umělci, například Lucie Bílá, Ondřej Soukup, Gabriela Osvaldová, Václav Noid Bárta, Michal Suchánek a Richard Genzer.

statistiky

TOPlist TOPlist

spolupracujeme / reklama

NeKultura.cz - Nejen o Kultuře

horoskopy - astrologie

BERAN ( 21-.3. - 20.4.)
BÝK ( 21.4. - 21.5.)
BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6.)
RAK ( 22.6. - 22.7.)
LEV ( 23.7. - 22.8.)
PANNA ( 23.8. - 22.9.)
VÁHY ( 23.9. - 23.10.)
ŠTÍR ( 24.10. - 22.11.)
STŘELEC ( 23.11. - 21.12.)
KOZOROH ( 22.12. - 20.1.)
VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2.)
RYBY ( 21.2. - 20.3.)

reference

Uvažujete o tom, že se stanete dalšími SPONZORY některé z našich soutěží? Uvědomujete si, že se prostřednictvím vědomostních soutěží, anket i rozesílaných e-mailů můžete snadno dostat do povědomí mnoha tisíců našich návštěvníků, soutěžících i členů Klubu NEDROG ? Pomohl by Vám při rozhodování názor těch, kteří tuto šanci již využili? Stačí kliknout na název firmy a přečíst si její reference.
ČOKOLÁDOVNY FIKAR
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
DĚKUJEME ZA PERFEKTNÍ A ÚČINNÉU REKLAMNÍ KAMPAŇ!

Společnost Čokoládovny Fikar, s.r.o. vznikla v roce 1998. Jsme tradiční výrobce dutých figurek
a dalších speciálních reklamních čokoládových výrobků.

Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Nabízíme široký sortiment čokoládových reklamních předmětů na míru dle Vašich požadavků. Vyrábíme čokoládové výrobky na Vánoce, Velikonoce, Valentýna a nejen to. Máme bohaté reference a vyvážíme do všech zemí v Evropě.

Koncem roku 2008 byl nově zaveden prodej přes e-shop, jako reakce na požadavky spotřebitelů. Na našich internetových stránkách naleznete široký výběr čokoládových dárků – notebooky s čokoládovou klávesnicí, čokoládové mobilní telefony, CD, srdíčka, čokoládovou message, adventní kalendáře, vrtačku, šroubky, kopačky … a samozřejmě široký výběr erotických čokoládových tvarů.

Reklamní či dárkové předměty dodáváme rychle a přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme z velmi kvalitní belgické a německé mléčné čokolády.

Mezi naše spokojené zákazníky patří nejen reklamní agentury, nadnárodní obchodní řetězce, nezávislé velkoobchody, ale také nespočitatelné množství koncových zákazníků.

Hlavním mottem společnosti je, že umíme z čokolády vyrobit cokoliv. Velký důraz klademe na neustálou inovaci a každoročně přicházíme na trh s novými a novými nápady.

ČOKOLÁDOVNY FIKAR, s.r.o.

nám. 1.května 1306
664 34 Kuřim
Česká republika

OBCHOD:
tel.: +420 541 231 428
tel.: +420 541 264 642
fax: +420 541 264 641
mobil: +420 777 787 785

e-mail: : cokoladovny@fikar.cz
e-mail: obchod@fikar.cz

provozovna:
Blanenská ul. 1344
Kuřim
DYNAL - PLASTOVá OKNA A DVEřE
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
Jsme firma, která se zabývá výrobou plastových oken, dveří a zimních zahrad. Bez dobré reklamy a propagace bychom nepatřili k předním výrobcům tohoto sortimentu. I za to patří poděkování soutěžně-reklamnímu systému RISK-ZISK.

Martin Sklenář - majitel

Firma Dynal s.r.o. je stabilizovaná česká firma s dlouholetou tradicí. Sídlo firmy je v Čisté u Rakovníka. Disponujeme vlastními výrobními a administrativními prostory. Vyrábíme plastová a hliníková okna a dveře, stavíme zimní zahrady, zabýváme se kovovýrobou a prodejem dalších doplňků pro stavby, jako jsou střešní okna, makrolon, plovoucí podlahy, lina, interiérové dveře.
Plastová okna NOVINKA - www.energeto.cz

Společnost DYNAL se specializuje na plastová okna. Plastové okno má oproti jiným typům oken řadu předností. Tou hlavní výhodou je nejspíš nízká pořizovací cena. Přitom plastové okno má výborné vlastnosti:

Tepelná izolace. Plastová okna mají výborné tepelně izolační vlastnosti. I když venku mrzne až praští, dovnitř se zima nedostane.
Ochrana proti hluku. Vyrábíme také speciální plastová okna s vyšší protihlukovou ochranou. Ideální když bydlíte např. u cesty a chcete mít doma klid.
Bezpečnostní plastová okna. V naší nabídce najdete také bezpečnostní okna, která jsou speciálně vybavena a chráněna proti vniknutí.
Protisluneční plastová okna. Vyrábíme i speciální plastová okna s protisluneční ochranou. Neznamená to, že se k vám nedostane slunce, ale takové plastové okno cloní a zamezí vniku agresivní slunečních paprsků.
MARTIN MYKISKA - SPISOVATEL, PUBLICISTA
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
Jako cestovatel, publicista a spisovatel dokážu ocenit dobrou propagaci a reklamu. Tento soutěžní portál mi jí již několik let dělá velice dobře a spolehlivě. Doporučuji.

Martin Mykiska

Martin Mykiska - spisovatel, publicista, fotograf a cestovatel

Od roku 2000 vydávám pod značkou MTM knihy vlastním nákladem. Co to obnáší? Nejprve si trochu zacestuji, pak o tom napíši knihu, roztřídím stovky či spíše tisíce fotografií. Připravím grafickou podobu barevných příloh, zapojím kamarády grafiky, jiné kamarády požádám o zapůjčení peněz. Mnoho nocí strávím v grafickém studiu, další pak v tiskárně u vlastního tisku. Nakonec si vytištěné knihy nechám dovézt Avií před dům a vlastnoručně je nanosím do bytu - jen proto, abych je vzápětí po částech vynášel a rozvážel do distribučních uzlů, případně do jednotlivých knihkupectví. No, a pak už jen čekám, až si knihy koupíte a přečtete. Takto jsem dosud vydal už šest titulů.
MARTIN PRODUCTION –PRAHA
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte

Naše agentura MARTIN PRODUCTION zprostředkovává kulturní a společenské akce, tiskové konference i PR aktivity po celé České republice. Dobře víme, jak důležitá je dobrá reklama. Jsme proto rádi, že jsme využili služeb reklamní agentury REKLAMAX a na jejím soutěžním portálu RISK-ZISK představili desítkám tisíců lidí naši firmu a její služby.
Každému, komu jde o dobrou a efektivní reklamu, tuto formu vřele doporučujeme!


Majitel agentury: Martin FRANCE


Stálí spolupracovníci: Michaela Votavová
společnost SOLOMON Group CZECH
(602-661 166)


Kateřina Syrová
agentura D&K art
(777-270 278)


Jan Balčík
fotograf
(602-403-288)
Martin FRANCE
majitel agentury
MARTIN PRODUCTION - Praha
REKREAčNí ZAříZENí VOJTŮV MLÝN -ČISTá U RAKOVNíKA
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
Rekreační zařízení VOJTŮV MLÝN - Čistá u Rakovníka

Kdyby o našem rekreačním zařízení nikdo nevěděl, neměli bychom stovky spokojených hostů.Díky účasti v soutěžích RISK-ZISK se o nás dozvěděli další desetitisíce lidí. Mnozí díky tomu navštívili naše webové stránky, někteří dokonce zavolali a objednali si ubytování. Co k tomu dodat? Díky!

ubytování - chatky, stany
stravování - snídaně, obědy, večeře
sportovní vyžití - turistika
překrásná příroda
přírodní koupání - čtyři rybníky v okolí
vlakové spojení - Čistá u Rakovníka (2 km)
autobusové spojení - Čistá u Rakovníka (3 km)


Provozovatel:
České lupkové závody a.s. Nové Strašecí č.p. 1171 ; PSČ 271 01

Správci objektu:
manželé Novotní tel./fax: 313 549 420
tel.: 776 675 838
tel.: 775 299 359
e-mail: vojtuv-mlyn@volny.cz
S.U.C. - DáMSKé A PáNSKé PRáDLO
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
Obyčejně spíše ZAHALUJEME, ale se soutěžním webem RISK-ZISK jsme ODHALILI dobrou forme reklamy.
Firma S.U.C. ® je výrobní a obchodní firma, která vznikla v roce 1990, s cílem oslovit zákaznice, které dávají přednost kvalitnímu a cenově dostupnému spodnímu prádlu české výroby. V počátku převažovala výroba prádla bavlněného, ale od roku 1995 postupně převážil sortiment dámského elastického prádla.

Postupem času firma přibrala mezi své aktivity velkoobchodní a internetový prodej dámských a pánských pyžam, županů a domácího oblečení

Materiály používané na námi vyráběné prádlo, jakož i hotové výrobky jsou vyrobeny v EU. Striktně se vyhýbáme asijským a blízkovýchodním produktům a proto námi nabízené zboží splňuje přísné evropské standardy OKO-TEX 100.
TANDEMOVÉ SESKOKY - KANTOR
pro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
Již několikrát jsme "skočili" do reklamní kampaně RISK-ZISK. A vždy s perfektním "letem i přistáním". Doporučujeme.


Výcvikové středisko Paraškola KANTOR - tandemy Kantor - letiště Mladá Boleslav
Tandem Centrum Praha

Firma byla založena Jindřichem Kantorem v roce 1998 (jako Tandem Centrum Praha). Od roku 2007 výhradní provozovatel komerční činnosti v oblasti parašutismu na letišti Mladá Boleslav (Tandemy KANTOR). V roce 2009 získán statut výcvikového střediska od Aeroklubu České republiky (Paraškola KANTOR). Od roku 1998 s námi skočilo tandemový seskok více než 9 000 nadšených pasažérů, kteří od nás odešli s úsměvem a velmi spokojeni. Pečlivě dbáme na výběr našich spolupracovníků. Máme zkušenosti s pořádáním tzv. firemních akcí, kdy pro nás není problém uskutečnit až 50 seskoků padákem za den, stále ale zachováváme individuální přístup ke každému pasažérovi. Naší snahou je kvalitní výkon a spokojenost našich klientů. Nedáme vám šanci se bát. :o)
VYDAVATELSTVí PRESSJB - MARTIN NěMEčEK
Vážení,
naše vydavatelství využilo pro svoje zviditelnění již několik typů reklamních služeb.
Můžeme potvrdit, že internetová kampaň prostřednictvím soutěžního portálu RISK-ZISK nám ze všech z nich vyšla jako nejúčinnější a pro nás nejefektivnější forma prezentace.
Za devadesátidenní období navštívilo námi „sponzorované“ soutěžní stránky obrovské množství návštěvníků z nichž 8.202 si díky zaměření některých soutěžních otázek prohlédlo i naše firemní internetové stránky - www.supersex.axj.cz.
Porovnáme-li i výdaje za tento druh moderní reklamy, musíme uznat její bezkonkurenčnost!

Jan BEER
publisher společnosti
PressJB-Martin Němeček
Soutěže na internetu | RISK-ZISK.cz

přihlášení

jméno:
heslo:
zapomenuté heslo
 
jméno uživatele:
heslo:
heslo(kontrola):
e-mail:
jméno:
příjmení:
pohlaví:
věk:
kraj:
nepovinné údaje
Pokud dojde k výhře je nutné mít tyto údaje vyplněny, jinak nebude možno ověřit Vaši totožnost. Údaje lze doplnit či měnit později.
ulice:
č.p./č.o.:
město:
PSČ:
telefon:
soutěžní řád:
souhlasím se soutěžním řádem
 
Úplná pravidla soutěže "„RISK – ZISK“

Tato pravidla jsou jediným dokumentem, která závazně upravují podmínky uvedených soutěží a užívání těchto internetových stránek. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou zveřejněných dodatků k tomuto dokumentu.

1. Organizátorem soutěží je:

VČELÍ STRÁŽ, z.s.
Vladislavova 248,
Rakovník I,PSČ 269 01
IČO: 227 30 885
http://www.vcelistraz.cz
e-adresa:vcelistraz@email.cz
(dále jen „organizátor")

2. Účast v soutěži:
• Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
• Účastník soutěže se musí řádně zaregistrovat, jinak mu nebude umožněno soutěžit.
• Každému se zaregistrovaných účastníků je vytvořen tzv. „soutěžní účet“ do kterého se mu ukládají IQ-body pro hlavní soutěž.
• Pro platnost „soutěžního účtu“ postačí zadání odpovědi i na jednu aktuálně probíhající soutěž a vyplnění povinných registračních údajů.
• Z jedné e-mailové adresy může být v jednom dni zaslán libovolný počet „soutěžních účtů“ pokud tyto budou vždy vedeny pod jiným „přihlašovacím jménem“
• Účastník soutěže, který se nepřihlásí do svého účtu minimálně jednou za šest měsíců (180 dnů), je ze soutěží automaticky odstraněn vymazáním jeho "soutěžního účtu". V případě jeho dalšího zájmu o soutěžení se musí znovu zaregistrovat.
• Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že takováto osoba se i přes uvedené stala výhercem v soutěži, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nemá nárok na výhru a výhra se nepředá.

3. Soutěže:

a) „SOUTĚŽNÍ HRA“
- Každá HRA se skládá z 30ti soutěžních kol, které probíhají na webových stránkách www.risk-zisk.cz a mají vlastní datum ukončení, jež je uveden na soutěžních stránkách. - Každé soutěžní kolo je na soutěžních stránkách zveřejněno tři dny ( 72 hodin ). - Každé soutěžní kolo se skládá z jedné vědomostní otázky na kterou soutěžící odpovídá zvolením jedné ze tří nabídnutých odpovědí. - Správnou odpovědí může soutěžící získat vylosováním jednu z deseti výher a navíc obdrží 1-3 body do „VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY“ - V jednom dni může soutěžící odpovědět na každou otázku pod jedním přihlašovacím jménem pouze jednou. - Odpoví-li soutěžící na zadanou otázku na první pokus získá 3 IQ-body. Odpoví-li správně na druhý pokus získá 2 IQ-body. Za správnou odpověď na třetí pokus získá soutěžící 1 IQ-bod. - Po ukončení 30ti soutěžních kol (datum je uveden a soutěžních stránkách) je ze všech soutěžících v dané HŘE vylosováno 10 výherců jejichž přihlašovací jména jsou poté po dobu pěti dnů zveřejněna na stránce VÝHERCI.Po této době seznam výherců ze stránek mizí. - Vítěz jednotlivých soutěží se může stát členem Klubu NEDROG. O toto členství si musí požádat sám elektronickou poštou na adresu reklamax@email.cz do 10 dní od jeho vylosování. - Do losování je zařazen každý hráč, byť by odpověděl správně pouze na jednu soutěžní otázku.

b) „VELKÁ SOUTĚŽNÍ HRA“
- Na úvodní stránce www.risk-zisk.cz je vždy zveřejněna hlavní cena VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY , termín ukončení hry a jejího losování. - Do VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY je automaticky zařazen každý hráč, který získá. minimálně jeden IQ-bod v některé SOUTĚŽNÍ HŘE, nebo v KOLE ŠTĚSTÍ. - Do závěrečného losování je však zařazen pouze hráč, který v den ukončení VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY získal takový počet IQ-bodů, který odpovídá minimálně momentálnímu průměru IQ-bodů všech ve hře zúčastněných hráčů. Tento průměr je každý den aktualizován a zveřejňován na kontě každého hráče po jeho přihlášení.
Dnem ukončení Velké soutěže se všem soutěžícím vynuluje jejich konto a začínají se znovu střádat IQ-body do nové Velké soutěže všem od nulového stavu!

4. Výherci a výhry v soutěži:
o V soutěžích vyhrává každý z hráčů, který je vylosován organizátorem.
o Losování provádí organizátor soutěže nejpozději do 24 hodin od ukončení soutěže. Množství a druh cen jsou vždy uvedeny v zadání soutěže na každé soutěžní stránce.

5. Uplatnění výher v soutěži:
o Seznam výherců je umístěn na stránkách www.risk-zisk.cz nejpozději do 72 hodin od vylosování a to v záložce VÝHERCI.
o Seznam výherců soutěže je zveřejněn na stránkách www.risk-zisk.cz pouze pět dní (120 hodin) po umístění na webové stránky.
o V seznamu vítězů je uveden název soutěže a přihlašovací jméno výherce.
o Vítěz má právo přihlásit se o svou výhru zasláním e-mailu na adresu reklamax@email.cz (umístěného i na jeho kontě po přihlášení) do pěti dnů (tj.120 hodin) po zveřejnění vítězů na webové stránky www.risk-zisk.cz .Nutno napsat celé jméno(shodné s údaji v registraci), adresu a soutěž ve které vyhrál. V případě nedodržení této doby ZTRÁCÍ VÝHERCE NÁROK NA VÝHRU! (Nevyzvednuté ceny může použít pořadatel v dalších soutěžích, při akcích Klubu NEDROG, nebo na charitativní účely)
o V e-mailu HLÁSÍM SE O CENU uvede výherce název soutěže, svoje přihlašovací jméno, heslo, jméno a příjmení, kontaktní adresu a číslo telefonu.
o U výherců mladších 15ti let musí být v e-mailu uvedeny kontaktní údaje jejich zákonného zástupce.
o Organizátor je oprávněn v případě nutnosti požádat výherce o kopii jeho občanského průkazu či jiného dokladu totožnosti nebo o kopii občanského průkazu jeho zákonného zástupce. Tato kopie slouží pouze k zajištění nezbytných kroků při deklaraci nároku na výhru a nebude dále využívána k žádným jiným účelům.
o Organizátor ověří uvedené údaje se svojí databází. Po jejich ověření, nejpozději však do 10 dnů od doručení e-mailu, bude organizátor informovat výherce o způsobu, termínu a místě předání výhry.

6. Účastí v soutěži vyjadřuje každý soutěžící svůj dobrovolný souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

7. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.

8. Organizátor soutěže je oprávněn pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit a v krajních případech odvolat, a to pouze v případě, nastanou-li závažné a mimořádné okolnosti, zásadním způsobem bránící řádnému průběhu soutěže.

9. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, podobizny a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu 5 let od skončení této soutěže.

10. Odesláním „soutěžní odpovědi“ dává soutěžící svůj souhlas dle zákona č.480/2004 Sb.organizátorovi soutěže k zasílání informativních e-mailových zpráv například o zahájení soutěží, jejich průběhu i výsledcích losování na e-mailovou adresu soutěžícího. V případě, že již soutěžící nechce soutěžit a chce zamezit zasílání informačních e-mailů, musí tak učinit sám smazáním svého konta (po přihlášení se ukáže heslo "spazat konto")!!!

11. Soutěžící odesláním „soutěžní odpovědi“ uděluje organizátorovi soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže za účelem vyhodnocení soutěže a její propagace ve sdělovacích prostředcích.

12. Organizátor nezodpovídá za obsah textů, soutěžní otázky i správnost jejich odpovědí, které mu byly předány k zveřejnění "sponzory" jednotlivých soutěží.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci organizátora. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem organizátora, cena se neodevzdá.

vyber si soutěž


na Váš e-mail (), byly zaslány instrukce pro aktivaci konta.
pokuď neprovedete aktivaci do 24 hodin
bude Vaše konto smazáno.
byla provedena změna e-mailu, na Váš e-mail (), byly zaslány instrukce pro aktivaci konta.
pokuď neprovedete reaktivaci do 24 hodin
bude Vaše konto smazáno.
 
zadejte uživatelské jméno nebo registrační e-mail:

podporujeme

Světluška

vybíráme ze slev

kniha - Víkendový včelař: 10%
letní kurz angličtiny: 10%
Siemens SF 55T551 EU: 10%

podporujeme

Skute?ná pomoc

vybíráme ze slev

Hovězí vývar s nudlemi: 5%
Sešit 465 (formát A4 čtverčkovaný): 5%
Elektrická příklepová vrtačka 500 W: 5%
Odmaturuj z českého jazyka: 5%
Káva dle Vlastního výběru: 5%
vypnutý JavaScript
Vážený uživateli, k používání toho portálu je potřeba mít zapnutý JavaScript, zapnout si ho můžete v nastavení prohlížeče.
Po zapnutí JavaScriptu aktualizujte stránku.
Děkujeme za pochopení.