soutěžní řád
ke stažení
reference
sponzoři soutěží
kontakt

klub NEDROG

Nenabízí svým členům pouze super SLEVY, ale i možnost zúčastnit se mnoha atraktivních AKCÍ a setkání s mnoha populárními osobnostmi kulturního, sportovního i politického života. Členství v tomto prestižním Klubu je branou do většině „smrtelníkům“ nikdy nepoznaného společenského světa.
nyní máme 453 388 členů
(soutěžící nemusí být členy Klubu)

klubové akce - připravované

čtvrtek 13.12.2018
Největší akce světové série v parkurovém skákání – Global Champions Prague PlayOffs 2018 – míří do české metropole. Premiéra prestižní soutěže za účasti elitních jezdců a koní světa se uskuteční v O2 areně od 13. do 16. prosince letošního roku, jejím organizátorem je Czech Equestrian Team.
úterý 07.05.2019
Elton John vystoupí 7. května 2019 v pražské O2 areně v rámci svého velkolepého tříletého posledního turné "Farewell Yellow Brick Road".

Elton John oznámil na 300 koncertních termínů v rámci exkluzivního živého přenosu z Gotham Hall v New Yorku podporovaného kanálem Youtube.

Celosvětové turné "Farewell Yellow Brick Road " začíná v USA 8. září 2018, do Evropy se přemístí v dubnu 2019, do Asie v listopadu 2019, v Austrálii se zastaví v prosinci 2019, v Jižní Americe v březnu 2020, poté se koncem roku 2020 vrátí do Evropy a Velké Británie a bude ukončeno v Severní Americe v roce 2021

"Je čas ukončit jednu cestu, abych mohl plně přijmout další důležitou kapitolu svého života." - Elton John

Po více než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, dnes Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR180 na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road".

klubové akce - uskutečněné

úterý 30.10.2018


Andrea Bocelli vystoupí v pražské O2 areně 30. listopadu 2019 s novým albem ´Sí´

Pro všechny příznivce Andrea Bocelliho, kteří se na jeho letošní, dlouhé měsíce předem vyprodaný, koncert nedostali, i pro ty, kteří by si chtěli výjimečný zážitek zopakovat, máme radostnou novinku. Maestro se do pražské O2 areny znovu vrátí 30. listopadu 2019. Program koncertu bude kromě klasického repertoáru obohacen i o skladby z nového alba ´Sí´, které oslavuje lásku, rodinu, víru a naději a vyjde na Decca records 26. října 2018.
pátek 15.06.2018


Arcade Fire vystoupí poprvé v České republice. 15. června 2018 v pražské O2 areně představí svoji poslední desku Everything Now, která vyšla v létě tohoto roku. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na originální a nezapomenutelnou pódiovou show, během které samozřejmě zazní i úspěšné songy z předešlých alb.

Aktuálně šestičlenné seskupení Arcade Fire pochází z kanadského Montrealu, vzniklo v roce 2001 a u jeho zrodu stáli manželé Régine Chassagne a Win Butler, jeho mladší bratr William a dále Richard Parry a Tim Kingsbury. Vycházejíce z pestrých hudebních vlivů, Arcade Fire začali produkovat originální hudební směs, a tak v jejich skladbách jsou krom rockových či popových postupů slyšet styly jako bossa nova, punk nebo francouzský šanson.

Během své hudební kariéry vydali pět studiových alb - průlomovým se stalo hned debutové album Funeral, které vyšlo v roce 2004, a krátce poté získalo i nominaci na prestižní cenu Grammy v kategorii Nejlepší alternativní album. Následovaly neméně úspěšné desky Neon Bible z roku 2007, The Suburbs (2009), Reflektor z roku 2013 a stále aktuální Everything Now, které kanadská kapela svým fanouškům nadělila v červenci tohoto roku. Na jeho produkci se krom kapely samotné podíleli i Thomas Bangalter z Daft Punk, Steve Mackey z Pulp nebo Geoff Barrow z Portishead, což ocenili nejen fanoušci, ale i odborná kritika.

Arcade Fire doposud prodali po celém světě miliony kopií svých alb a singlů, obdrželi celou řadu nejrůznějších hudebních ocenění, mezi kterými nechybí ani cena Grammy či Brit Award, a jednotliví hudebníci jsou proslulí svými multi-instrumentálními schopnostmi, za které sklízejí úspěchy po celém světě.

Samostatnou kapitolou jsou živá vystoupení Arcade Fire. Jejich koncerty bývají pověstné svojí originalitou i uhrančivostí, nádherně syrovým zvukem a upřímnými emocemi, díky čemuž patří k nejvyhledávanějším kanadským umělcům posledních dvou dekád. O jejich jedinečnosti se budeme moci v červnu příštího roku konečně přesvědčit i v České republice, kdy vystoupí v pražské O2 areně.
čtvrtek 14.06.2018
O2 arena, Praha
Love Story, Titanic, Rain Man, Hra o trůny a mnoho dalších. Nejslavnější instrumentální duo současnosti - 2CELLOS se na novém albu Score zaměřilo na populární filmové melodie a 14.června v pražské O2 areně je ve svém osobitém podání a v doprovodu Bohemian Orchestra Symphony Prague předvede českému publiku naživo. „Zajděte se na ně podívat naživo, jsou opravdu úžasní! Nevzpomínám si, že bych od koncertu Jimiho Hendrixe někdy v 60.letech viděl něco tak strhujícího“, vyjádřil Elton John své nadšení z dua, které proslulo brilantní hrou na cello a hitovým repertoárem. Máte rádi filmovou hudbu, klasiku nebo rock? 2CELLOS zahrají vše - od Bacha, přes Pána prstenů po AC/DC, Guns N' Roses nebo Nirvanu. 2CELLOS tvoří Luka Sulic (absolvent londýnské Royal Academy of Music) a Stjepan Hauser, který vystudoval Royal Northern of Music v Manchesteru. Oba jsou držiteli nespočtu mezinárodních ocenění, vítězi nejprestižnějších hudebních soutěží. Společnou kariéru pod názvem 2CELLOS odstartovali v roce 2011 úpravou hitu Smooth Criminal od Michaela Jackona. Skladba se takřka přes noc stala masivním virálním hitem na YouTube, který okamžitě vynesl duu nejen nahrávací smlouvu se Sony Masterworks, ale také pozvání na turné Sira Eltona Johna. Za uplynulých šest let nahráli čtyři alba, jejich videa na YouTube vykazují celkově přes 580 milionů zhlédnutí, vyprodávají největší koncertní sály, sportovní haly a amfiteátry od Ameriky přes Asii či Austrálii po Evropu. Hráli pro britskou královnu Alžbětu II. na jejím diamantovém výročí i bývalému prezidentovi Spojených států Baracku Obamovi, účinkovali v čínském novoročním TV pořadu CCTV New Year's Gala, který sledovala více než miliarda lidí, jsou častými hosty nejpopulárnějších talkshow jako např. The Tonight Show with Jay Leno nebo The Ellen DeGeneres Show. Vstupenky k dostání v síti Ticketportal.

statistiky

TOPlist TOPlist

spolupracujeme / reklama

NeKultura.cz - Nejen o Kultuře

horoskopy - astrologie

BERAN ( 21-.3. - 20.4.)
BÝK ( 21.4. - 21.5.)
BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6.)
RAK ( 22.6. - 22.7.)
LEV ( 23.7. - 22.8.)
PANNA ( 23.8. - 22.9.)
VÁHY ( 23.9. - 23.10.)
ŠTÍR ( 24.10. - 22.11.)
STŘELEC ( 23.11. - 21.12.)
KOZOROH ( 22.12. - 20.1.)
VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2.)
RYBY ( 21.2. - 20.3.)

sleva od Elektro - viola s.r.o.

kategorie: Obchody, e-shopy
lokalita: Celá ČR
ilustrační fotopro zvětšení kliknětepro zvětšení kliknětepro zvětšení klikněte
Začátky
Firma Elektro – Viola se na trhu velkoobchodního prodeje elektromateriálu pohybuje již od roku 1991. Od počátku se specializovala na průmyslové závody, zemědělské organizace, montážní firmy, ale i na běžné spotřebitele v regionu Rakovník a jeho okolí.
„První zákazníky jsem obsluhoval v garáži svého rodinného domu v Lužné u Rakovníka. Tyto prostory přestaly záhy stačit a firma prožívala první stěhování do Lišanské ulice. Jednalo se o objekt bývalé dílny Spojů se sídlem v Rakovníku,“ vzpomíná zakladatel společnosti Rudolf Kulhánek
Tímto přesunem začala firma rozšiřovat počet svých klientů, zaměstnanců, sortimentu a samozřejmě také služeb. „Dnes s úsměvem toto období nazývám „pionýrskými časy“, které vytvořily první opravdové a dlouhodobé partnerské vztahy, z nichž většina trvá dodnes. Tyto vztahy jsou pro firmu klíčové a tvoří takzvaný zlatý fond naší společnosti,“ dodává Kulhánek.
Společnost Elektro - Viola se vždy snažila svým partnerům a zákazníkům věrnost oplácet. Logicky z toho vyplynuly služby, které vzájemné vztahy utužovaly a utužují dodnes. Samozřejmostí se stal zaměstnanecký kolektiv sestavený ze zkušených a lety prověřených odborníků v oboru silnoproudé elektrotechniky. Tito lidé poskytovali a poskytují rady a doporučení k jednotlivým potřebám konkrétních zákazníků.


Postupné rozšiřování

Na přelomu let 1995-1996 i výše uvedené prostory přestaly splňovat potřeby stále se rozvíjející firmy. vypočítává Rudolf Kulhánek a dodává. „Proto jsme začali hledat nové, větší zázemí. Druhé stěhování bylo uskutečněno do prostor bývalé vazárny v zahradnictví v ulici Dukelských hrdinů, taktéž v Rakovníku. Pro spolupracující firmy to byl velký posun nejen ve smyslu větších zásob, ale především v rozšířené nabídce služeb, zaměstnanců a také zákazníků,“„Samozřejmostí v té době byla komunikace se zákazníky, rozšíření sortimentu zboží i dodavatelů, možnost rozvozu zboží, příprava zboží na objednávku, čímž jsme zákazníkům šetřili čas, řezání kabelů na míru, odběr zboží na fakturu a spousta dalších služeb.“

Vážně tou dobou začali firmu Elektro – Viola brát i dodavatelé a výrobci, kteří si vedení předcházeli zajímavými cenovými nabídky a slevami, což mělo odraz i v cenách pro koncové zákazníky. „Dnes snad není významný dodavatel elektromateriálu v ČR, se kterým bychom neobchodovali napřímo. Tento fakt jsme zaznamenali v celorepublikovém měřítku. V roce 1995 jsme se stali členy Asociace velkoobchodů s elektromateriálem (AVE).“ (Svaz elektrotechnických velkoobchodů)


První maloprodejna
V roce 1998 jsme otevřela společnost maloobchodní prodejnu se zaměřením na svítidla, světelné zdroje, vypínače, zásuvky, zvonky a jiné bytové a venkovní elektro-doplňky. Maloobchod Elektro - Viola sídlil v Trojanově ulici, nedaleko rakovnického náměstí. Prostory prodejny nebyly velké, proto se přirozenou službou stala možnost výběru z katalogů firem, které se distribucí svítidel zabývají. Maloobchod si získával své zákazníky i proto, že v Rakovnicku obchod tohoto typu chyběl.
V roce 1999 se Elektro - Viola stala členem Svazu elektrotechnických velkoobchodů (SEV), který sdružuje 16 největších prodejců elektromateriálu v ČR, se společným celkovým obratem převyšujícím 4 miliardy Kč za rok.


Budování vlastního sídla
V roce 2000 začala firma opět pociťovat nedostatek prostoru. A to nejen ve skladě velkoobchodu, ale i v prodejně maloobchodu. Na jaře téhož roku jsme získali její dnešní majitelé možnost koupit pozemek na lukrativním místě budoucí průmyslové zóny v Luženské ulici. Po několikaměsíční přípravě začala stavba nového, moderního a víceúčelového sídla firmy Elektro - Viola.

„Po překonání menších i větších problémů jsme se na jaře roku 2001 potřetí stěhovali. Prostory o ploše 1200 m2 jsou naplněny 12 000 druhy zboží. Prostory haly jsme rozdělili na jednotlivá oddělení, například kabelová stěna s novým navíjecím strojem, oddělení jističů a relé, průmyslových svítidel, jističových skříní, chrániček a tak dále,“ vyjmenovává Rudolf Kulhánek (viz fotogalerie skladu).

Ve skladu je připraven tým kvalifikovaných elektrikářů, kteří rádi pomohou a poradí s výběrem zboží. O radu je mohou zákazníci žádat i s problémy spojenými s instalací zboží. Samozřejmostí je možnost nákupu na fakturu. Při větším či stálém odběru zboží je každému automaticky udělena sleva, která je flexibilní, závisí na množství nakoupených produktů.

Pokud mají zákazníci problémy s dopravou, je firma Elektro – Viola připravena odvézt zakoupené zboží na uvedené místo, a to zdarma! Vyskytne-li se s koupeným výrobkem jakýkoliv problém, mají zákazníci možnost donést ho zpět a výrobek bude vyreklamován. Na velkou část sortimentu se vztahuje okamžitá výměna výrobku za jiný kus.


Speciální maloprodejna
V maloobchodě, který přímo navazuje na nové sídlo firmy, je vystaveno více než 500 typů lustrů, lampiček a zářivek připravených k okamžitému odběru. Dalších několik stovek typů je na výběr v několika desítkách katalogů, z nichž si některé mohou zájemci půjčit domů pro klidný a nerušený výběr.

Personál prodejny rád poradí ohledně výběru typů svítidel a pro případné komplikace s instalací rád poradí některý z kvalifikovaných pracovníků. To vše je pro připraveno v prodejně o půdoryse 300 m2 (viz fotogalerie prodejny).


Založení s.r.o.
Prvního ledna 2004 došlo ke změně společnosti, reprezentující značku Elektro-Viola. Novým nositelem této značky je společnost Elektro - Viola s.r.o., kterou jako společníci vlastní čtyři rodinný příslušníci: Marie Kulhánková, Rudolf Kulhánek, Pavel Kulhánek a Kateřina Kulhánková. Vlastníci společnosti jsou zároveň vrcholnými manažery a zodpovídají za veškerou činnost společnosti. Společnost pro prodej i administrativu využívá jednak nový objekt na okraji města Rakovník, kde je umístěno také sídlo firmy, a dále pronajaté prostory skladů mimo sídlo firmy.

Rok 2005 úspěšně navázal na předcházející období, ve kterém došlo k dalšímu zvýšení tržeb přes zostřující se konkurenci na trhu v prodávaném sortimentu. „Úspěch mimo jiné přičítáme zkušenostem, které kolektiv zaměstnanců nabyl v předchozích letech, ale také správné aplikaci systému řízení jakosti ISO 9001:2001 a členství ve Svazu elektrotechnických velkoobchodů. Růst obratu v roce 2005 však byl doprovázen poklesem rentability a likvidity. Je to důsledek vyšší tvorby opravných položek, vyšších odpisů a zvýšení úrokových nákladů. Zvýšil se stav majetku, zejména zásob, čemuž odpovídá také nárůst závazků společnosti,“ říká ředitel s.r.o. Rudolf Kulhánek.

Výše obratu není přímo ovlivňována devizovým kursem Kč, společnost přímo aktivně neobchoduje se zahraničními partnery. Firma si je vědoma svého postavení na trhu v ČR, a proto svoji cenovou politiku průběžně přizpůsobuje konkurenci. V průběhu roku 2005 byly výše prodejních cen odběratelům stanovovány s ohledem na objem odebraného množství a perspektivnost klientů. Z tohoto pohledu nepatrný nárůst podílu nákupní ceny na ceně prodejní považuje za objektivní odraz vývoje trhu a konkurence na něm. K poklesu podílu došlo v oblasti osobních nákladů i přes zvýšení počtu zaměstnanců, což je z dlouhodobého pohledu žádoucí trend. Výše krátkodobých úvěrů při současných úrokových sazbách je nákladově přijatelná.


Rozvoz zboží
Ke stále rostoucí spokojenosti zákazníků a odběratelů jistě přispěl v rámci podpůrných programů i pravidelný rozvoz zboží. „K tomuto účelu slouží dva dodávkové vozy Iveco a Ducato. Vždy v pondělí a ve středu rozvážíme okres Rakovník, v úterý pak okresy Beroun, Kladno, Praha a Mladá Boleslav, ve čtvrtek pak k Praze a Mladé Boleslavi přidáváme i okres Benešov a v pátek zajíždíme do okresů Louny, Most, Teplice a Kralupy nad Vltavou,“ vypočítává Pavel Kulhánek a dodává: „Existuje samozřejmě i možnost individuálních rozvozů.“


Elektronický obchod
V roce 2005 ve společnosti Elektro – Viola naplno rozběhl i elektronický obchod, kde si mohou zákazníci zboží nejen vyhledat, ale i objednat. Samozřejmostí je i elektronický ceník. „Okamžitě je vidět, zdali je požadovaná položka skladem. Zákazníci na internetu naleznou nejen veškerý dostupný sortiment, ale i aktuální slevy a akční nabídky. Posléze je zákazníkům zboží dopraveno až do domu,“ doplňuje informaci o elektronickém obchodě Pavel Kulhánek.


Další rozšíření
Na jaře roku 2006 došlo k výraznému rozšíření skladových prost a tím i k rozšíření služeb. „Došlo ke koupi skladu v Lišanech, kde disponujeme dalšími 450 m2 kryté plochy a 5000 m2 volné panelové zpevněné plochy. S těmito prostorami nepřijdou zákazníci prakticky vůbec do styku, protože slouží pro naše nadnormativní zásoby. Nemusí se tedy obávat, že by zboží nakoupili v našem hlavním areálu a museli pro něj dojíždět do Lišan,“ říká spolumajitel společnosti Pavel Kulhánek.

V průběhu roku 2006 stabilizovala Elektro – Viola s.r.o. počet zaměstnanců na čtyřiadvaceti. Tento počet dává dokonalé záruky pro pořádání pravidelných akcí s dárkem (viz slevové akce) a odborných seminářů jednotlivých spolupracujících firem (viz aktuálně).

„I v roce 2006 očekáváme další nárůst obratu jak v souvislosti s růstem cen, tak v souvislosti s expanzí společnosti. Objem nákladů bez zboží bude pravděpodobně mírně vzrůstat. Společnost nadále zabezpečuje prostředky pro nárůst obratu a s tím související potřeby nárůstu stavu zásob tak, aby neměla omezující podmínky pro další růst, který se nebude prozatím zaměřovat na budování dalších poboček. Je pravděpodobné, že potřeba bude vyrovnána zvýšením stavu krátkodobých úvěrů. Pro financování investičních potřeb bude dána přednost využití leasingu. Ani v roce 2006 se nebude vyplacen podíl na zisku společníkům. Problematikou, které bude věnována pozornost, bude i nadále péče o odběratele a jejich zkvalitňování – vyhledávání nových solventních partnerů s potenciálem vysokých odběrů a udržení stávajících. Vyšší pozornost bude věnována vnitřnímu kontrolnímu systému společnosti,“ předpokládá ředitel společnosti Rudolf Kulhánek.

Nemalou pozornost věnuje Elektro – Viola s.r.o. stále více i oblasti sponzoringu. Mezi hlavní směry podpory patří zejména fotbalový oddíl TJ Sparta Lužná, minigolfový oddíl Putt-golf club Rakovník, zimní halový fotbalový turnaj Viola Cup, anketa Sportovec okresu Rakovník, či podpora festivalu Dobře utajená country ve Slabcích.

Společnost nevynakládá prostředky na výzkum a vývoj, avšak má zájem, aby podíl inovovaného zboží byl maximální. Společnost má registrovanou vlastní ochranou známku, kterou bude i nadále v nezměněné podobě využívat.
seznam slev:
Jistič PL7-B 16/1: 5%
sleva do 31.12.2019
adresa: Luženská 2610, Rakovník, 269 01
telefon: 313 517 507-8
webové stránky: http://www.viola.cz
Naši partneři

VČELÍ STRÁŽ, z.s. . - celostátně působící spolek zabývající se včelařstvím, ochranou včel a ostatních opylovatelů

Soutěže na internetu | RISK-ZISK.cz

přihlášení

jméno:
heslo:
zapomenuté heslo
 
jméno uživatele:
heslo:
heslo(kontrola):
e-mail:
jméno:
příjmení:
pohlaví:
věk:
kraj:
nepovinné údaje
Pokud dojde k výhře je nutné mít tyto údaje vyplněny, jinak nebude možno ověřit Vaši totožnost. Údaje lze doplnit či měnit později.
ulice:
č.p./č.o.:
město:
PSČ:
telefon:
soutěžní řád:
souhlasím se soutěžním řádem
 
Úplná pravidla soutěže "„RISK – ZISK“

Tato pravidla jsou jediným dokumentem, která závazně upravují podmínky uvedených soutěží a užívání těchto internetových stránek. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou zveřejněných dodatků k tomuto dokumentu.

1. Organizátorem soutěží je:

VČELÍ STRÁŽ, z.s.
Vladislavova 248,
Rakovník I,PSČ 269 01
IČO: 227 30 885
http://www.vcelistraz.cz
e-adresa:vcelistraz@email.cz
(dále jen „organizátor")

2. Účast v soutěži:
• Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
• Účastník soutěže se musí řádně zaregistrovat, jinak mu nebude umožněno soutěžit.
• Každému se zaregistrovaných účastníků je vytvořen tzv. „soutěžní účet“ do kterého se mu ukládají IQ-body pro hlavní soutěž.
• Pro platnost „soutěžního účtu“ postačí zadání odpovědi i na jednu aktuálně probíhající soutěž a vyplnění povinných registračních údajů.
• Z jedné e-mailové adresy může být v jednom dni zaslán libovolný počet „soutěžních účtů“ pokud tyto budou vždy vedeny pod jiným „přihlašovacím jménem“
• Účastník soutěže, který se nepřihlásí do svého účtu minimálně jednou za šest měsíců (180 dnů), je ze soutěží automaticky odstraněn vymazáním jeho "soutěžního účtu". V případě jeho dalšího zájmu o soutěžení se musí znovu zaregistrovat.
• Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že takováto osoba se i přes uvedené stala výhercem v soutěži, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nemá nárok na výhru a výhra se nepředá.

3. Soutěže:

a) „SOUTĚŽNÍ HRA“
- Každá HRA se skládá z 30ti soutěžních kol, které probíhají na webových stránkách www.risk-zisk.cz a mají vlastní datum ukončení, jež je uveden na soutěžních stránkách. - Každé soutěžní kolo je na soutěžních stránkách zveřejněno tři dny ( 72 hodin ). - Každé soutěžní kolo se skládá z jedné vědomostní otázky na kterou soutěžící odpovídá zvolením jedné ze tří nabídnutých odpovědí. - Správnou odpovědí může soutěžící získat vylosováním jednu z deseti výher a navíc obdrží 1-3 body do „VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY“ - V jednom dni může soutěžící odpovědět na každou otázku pod jedním přihlašovacím jménem pouze jednou. - Odpoví-li soutěžící na zadanou otázku na první pokus získá 3 IQ-body. Odpoví-li správně na druhý pokus získá 2 IQ-body. Za správnou odpověď na třetí pokus získá soutěžící 1 IQ-bod. - Po ukončení 30ti soutěžních kol (datum je uveden a soutěžních stránkách) je ze všech soutěžících v dané HŘE vylosováno 10 výherců jejichž přihlašovací jména jsou poté po dobu pěti dnů zveřejněna na stránce VÝHERCI.Po této době seznam výherců ze stránek mizí. - Vítěz jednotlivých soutěží se může stát členem Klubu NEDROG. O toto členství si musí požádat sám elektronickou poštou na adresu reklamax@email.cz do 10 dní od jeho vylosování. - Do losování je zařazen každý hráč, byť by odpověděl správně pouze na jednu soutěžní otázku.

b) „VELKÁ SOUTĚŽNÍ HRA“
- Na úvodní stránce www.risk-zisk.cz je vždy zveřejněna hlavní cena VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY , termín ukončení hry a jejího losování. - Do VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY je automaticky zařazen každý hráč, který získá. minimálně jeden IQ-bod v některé SOUTĚŽNÍ HŘE, nebo v KOLE ŠTĚSTÍ. - Do závěrečného losování je však zařazen pouze hráč, který v den ukončení VELKÉ SOUTĚŽNÍ HRY získal takový počet IQ-bodů, který odpovídá minimálně momentálnímu průměru IQ-bodů všech ve hře zúčastněných hráčů. Tento průměr je každý den aktualizován a zveřejňován na kontě každého hráče po jeho přihlášení.
Dnem ukončení Velké soutěže se všem soutěžícím vynuluje jejich konto a začínají se znovu střádat IQ-body do nové Velké soutěže všem od nulového stavu!

4. Výherci a výhry v soutěži:
o V soutěžích vyhrává každý z hráčů, který je vylosován organizátorem.
o Losování provádí organizátor soutěže nejpozději do 24 hodin od ukončení soutěže. Množství a druh cen jsou vždy uvedeny v zadání soutěže na každé soutěžní stránce.

5. Uplatnění výher v soutěži:
o Seznam výherců je umístěn na stránkách www.risk-zisk.cz nejpozději do 72 hodin od vylosování a to v záložce VÝHERCI.
o Seznam výherců soutěže je zveřejněn na stránkách www.risk-zisk.cz pouze pět dní (120 hodin) po umístění na webové stránky.
o V seznamu vítězů je uveden název soutěže a přihlašovací jméno výherce.
o Vítěz má právo přihlásit se o svou výhru zasláním e-mailu na adresu reklamax@email.cz (umístěného i na jeho kontě po přihlášení) do pěti dnů (tj.120 hodin) po zveřejnění vítězů na webové stránky www.risk-zisk.cz .Nutno napsat celé jméno(shodné s údaji v registraci), adresu a soutěž ve které vyhrál. V případě nedodržení této doby ZTRÁCÍ VÝHERCE NÁROK NA VÝHRU! (Nevyzvednuté ceny může použít pořadatel v dalších soutěžích, při akcích Klubu NEDROG, nebo na charitativní účely)
o V e-mailu HLÁSÍM SE O CENU uvede výherce název soutěže, svoje přihlašovací jméno, heslo, jméno a příjmení, kontaktní adresu a číslo telefonu.
o U výherců mladších 15ti let musí být v e-mailu uvedeny kontaktní údaje jejich zákonného zástupce.
o Organizátor je oprávněn v případě nutnosti požádat výherce o kopii jeho občanského průkazu či jiného dokladu totožnosti nebo o kopii občanského průkazu jeho zákonného zástupce. Tato kopie slouží pouze k zajištění nezbytných kroků při deklaraci nároku na výhru a nebude dále využívána k žádným jiným účelům.
o Organizátor ověří uvedené údaje se svojí databází. Po jejich ověření, nejpozději však do 10 dnů od doručení e-mailu, bude organizátor informovat výherce o způsobu, termínu a místě předání výhry.

6. Účastí v soutěži vyjadřuje každý soutěžící svůj dobrovolný souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

7. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.

8. Organizátor soutěže je oprávněn pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit a v krajních případech odvolat, a to pouze v případě, nastanou-li závažné a mimořádné okolnosti, zásadním způsobem bránící řádnému průběhu soutěže.

9. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, podobizny a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu 5 let od skončení této soutěže.

10. Odesláním „soutěžní odpovědi“ dává soutěžící svůj souhlas dle zákona č.480/2004 Sb.organizátorovi soutěže k zasílání informativních e-mailových zpráv například o zahájení soutěží, jejich průběhu i výsledcích losování na e-mailovou adresu soutěžícího. V případě, že již soutěžící nechce soutěžit a chce zamezit zasílání informačních e-mailů, musí tak učinit sám smazáním svého konta (po přihlášení se ukáže heslo "spazat konto")!!!

11. Soutěžící odesláním „soutěžní odpovědi“ uděluje organizátorovi soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže za účelem vyhodnocení soutěže a její propagace ve sdělovacích prostředcích.

12. Organizátor nezodpovídá za obsah textů, soutěžní otázky i správnost jejich odpovědí, které mu byly předány k zveřejnění "sponzory" jednotlivých soutěží.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci organizátora. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem organizátora, cena se neodevzdá.

vyber si soutěž


na Váš e-mail (), byly zaslány instrukce pro aktivaci konta.
pokuď neprovedete aktivaci do 24 hodin
bude Vaše konto smazáno.
byla provedena změna e-mailu, na Váš e-mail (), byly zaslány instrukce pro aktivaci konta.
pokuď neprovedete reaktivaci do 24 hodin
bude Vaše konto smazáno.
 
zadejte uživatelské jméno nebo registrační e-mail:

podporujeme

Světluška

vybíráme ze slev

kniha - Víkendový včelař: 10%
letní kurz angličtiny: 10%
Siemens SF 55T551 EU: 10%

podporujeme

Skute?ná pomoc

vybíráme ze slev

Hovězí vývar s nudlemi: 5%
Sešit 465 (formát A4 čtverčkovaný): 5%
Elektrická příklepová vrtačka 500 W: 5%
Odmaturuj z českého jazyka: 5%
Káva dle Vlastního výběru: 5%
vypnutý JavaScript
Vážený uživateli, k používání toho portálu je potřeba mít zapnutý JavaScript, zapnout si ho můžete v nastavení prohlížeče.
Po zapnutí JavaScriptu aktualizujte stránku.
Děkujeme za pochopení.